The Good Place (Dobré místo)
91/100 - 73×

The Good Place(Dobré místo)

Život nekončí smrtí. Špatní lidé jdou na špatné místo a dobří zase na dobré místo. Jenže Eleanor Shellstropová se kvůli nedopatření dostane na dobré místo, byť na něm nemá co pohledávat. Co si počne?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | NBC | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kristen Bell (Eleanor Shellstrop), Ted Danson (Michael), William Jackson Harper (Chidi Anagonye), Jameela Jamil (Tahani Al-Jamil), Manny Jacinto (Jason Mendoza), D'Arcy Carden (Janet)

Eleanor Shellstrop

Eleanor Shellstrop

Sobecká, drzá a nečestná žena, která se překvapivě dostane po smrti na Dobré místo.

Sezóny 4
2016 - 2020

Předtím, než Eleanor zemřela, byla ke svému okolí neslušná, občas i hrubá, a zajímaly ji jen její vlastní zájmy. Ostatní lidé jí byli ukradení. Jelikož ji v mládí rodiče zanedbávali a nevšímali si ji, vyrostla s vírou, že být závislý na někom jiném je slabost. Kvůli tomu nemá v lásce práce ve skupině. Sama ví, že má spoustu vad, ale když jí to řekne někdo jiný, rozčílí se na něj. Nemá problémy s věčným nadáváním, lhaním a dáváním slibů, které nakonec nesplní.

Když se po smrti dostane na Dobré místo, je si jistá, že došlo k nějaké chybě. Dokonce i místní informace o jejím životě jsou lživé a vykreslují ji jako tu nejlepší osobu, která oddala svůj život pomoci jiným. Protože se Eleanor na tomhle místě líbí a nechce být z něj poslána na Špatné místo, začne se s pomocí Chidiho učit o etice a morálce. Ačkoliv to zpočátku dělala kvůli vlastním zájmům, nakonec se z ní stává méně sobecká osoba, která bere ohledy na druhé. Začne také rozumět tomu, proč se z ní stala osoba, kterou v životě bývala a díky těmto zjištěním se chce opravdu stát dobrým člověkem, který je hoden života na Dobrém místě.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E13: Whenever You're Ready

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama