The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S04E07: Home

S04E07: Home

June vstupuje na kanadskou půdu, kde ji čeká nový život. Zvyknout si na nové prostředí není vůbec snadné. Sžírá ji i myšlenka na Serenu, kterou se rozhodne navštívit, aby si s ní vše vyříkala. Tento fakt opět Waterfordovi spojí.

sk
26.5.2021
47 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Do you understand me?!

16.9.2021 | 0:50:19
Sheeku

naprostá pecka!

28.5.2021 | 22:00:24
Omdlivava

Jak me doposud 4. sezona nebavila, tak tento dil byl naprosta pecka. Poprve muzu rici, ze tech 45 minut uteklo jako 45 vterin. Rozbita June se vraci zpet do pohadky, kde je vse zalite sluncem a smichem dcery a snazi se predstirat, ze je vse cajk a ona ona neni totalni troska trpici PTSD. Karty jsou zajimave rozdany… uvidime, jak si serial povede dal. Jeji nocni navsteva Sereny byla epicka… za me opravdu nejlepsi dil.

28.5.2021 | 1:44:06
Camaris

Takže obět 7letého! zneužívání a týrání, nechají v jedné místnosti s pachatelem bez dozoru? Jinak v poslední scéně jakoby June popisovala sebe. :)

27.5.2021 | 21:53:15
LeniTheMonster

No jako za celou epizodu tam bylo jen řvaní na Serenu. Zbytek jen takovej šum.

26.5.2021 | 22:24:49

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama