The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Jordan Helman říká, že by pátá řada mohla být poslední

Jordan Helman říká, že by pátá řada mohla být poslední

Z Hulu přichází překvapivé zprávy. Zatímco nedávno jsme neviděli světlo na konci tunelu, nyní přichází v úvahu, že bychom se s The Handmaid's Tale mohli rozloučit během další sezóny.

17 1
11.8.2021

Každá stanice a streamovací služba doufá, že se jí podaří svůj královský klenot udržet na obrazovkách co nejdéle. The Handmaid's Tale je zcela jistě nejsledovanějším vlastním seriálem streamovací služby Hulu, takže by jeden řekl, že seriál bude mít ještě hodně pokračování.

S překvapivou informací přišel Jordan Helman, který na Hulu vede vlastní tvorbu. Ten pokládá za důležité uzavřít příběh včas, takže právě teď na Hulu řeší, jestli by nebylo nejlepší příběh ukončit již během páté řady. Zatím se nejedná o definitivní rozhodnutí. Vše je ve fázi diskuzí a rozhodnutí se dozvíme během nadcházejících měsíců.

Pátá řada se ještě stále píše, takže je zde dostatek prostoru pro ukončení seriálu. Hulu vlastní práva i na seriál The Testaments. Jedná se o knižní pokračování od Margaret Atwoodové z roku 2019. Streamovací služba se netají tím, že pracuje na seriálovém zpracování i této knihy, zároveň však dodává, že s novým seriálem nepřijdou, dokud neukončí ten původní.
Mohli bychom se tak dočkat ukončení jednoho seriálu a další rok by Hulu mohlo přijít s novinkou, která nás vezme zpět do Gileádu.

Dočkáme se brzkého konce?

Jak pokračování The Handmaid's Tale vnímáte vy? Je nejvyšší čas seriál ukončit?

Foto: Hulu

Diskuze /5

fifakovaterka

Už čtvrtá řada byla podle mě moc. Původně mělo být kolik? Osm nebo deset? Už po třetí řadě jsem si říkala, o čem to bude. Takže jedině dobře, že to chtějí ukončit, je to o ničem a i June se hodně změnila k horšímu.

webmaster
12.8.2021 | 9:33:37
OriginalHunter

Podla mňa má vojna s Gileádom najvačší potenciál a kedže, už určite majú svoje plány s 5kou, dal by som tomu ešte 6 sériu nech to poriadne celé doladia a dostojne ukončia.

12.8.2021 | 16:19:51
Cocafull

Libilo by se mi kdyby se to více zaměřilo na Gilead a jeho politickou situaci – ať už vnitřní tak zahraniční. Nějaká ta válka a tak, ale bohužel je to pouze o June. Poslední serie byla o dost slabší ve všech směrech a čekal jsem teda mnohem více

12.8.2021 | 17:20:01
med2019

Epicky nabitá poslední 5. season. Souhlasím. Co všechno June zašlo procházet z ní pomalu dělá Terminátora. :) A konec klidně špatný, k té době to patří, žádný slaďák nebo happy end u Men from the high castle, kde byl happy end trochu divným zakončením série.

3.6.2022 | 1:35:12
med2019

Epicky nabitá poslední 5. season. Souhlasím. Co všechno June zašlo procházet z ní pomalu dělá Terminátora. :) A konec klidně špatný, k té době to patří, žádný slaďák nebo happy end jako u Man from the high castle, kde byl happy end trochu divným zakončením série.

3.6.2022 | 1:35:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama