The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Na závěr Příběhu služebnice si pravděpodobně počkáme o něco déle

Na závěr Příběhu služebnice si pravděpodobně počkáme o něco déle

Během roku 2022 jsme se v Příběhu služebnice zase posunuli o kousek dál ke konci celého příběhu. Jenomže jak se zdá, Hulu na svém největším hitu začne pracovat až letos v létě.

1 10
13.3.2023

O Příběhu služebnice teď asi pěkně dlouhou dobu neuslyšíme. Pátá řada skončila v září 2022 a od té doby se pracuje na finálové sérii. Jenomže, jak se zdá, tak přípravy na finále se komplikují.

Celý produkční tým včetně herců by se mohl sejít dohromady až letos v srpnu, což pro nás fanoušky neznačí nic dobrého. Samotné natáčení pak zabírá v průměru okolo půl roku a následují post-produkční práce. Sečteno podrženo. Letos se nové řady určitě nedočkáme.

Na šestou řadu Příběhu služebnice si budeme muset počkat; Foto: Hulu

Pokud natáčení začne okolo srpna letošního roku, mohli bychom se nových epizod dočkat nejdříve ve druhém kvartálu roku 2024, což je poměrně dlouhé čekání.
V případě tohoto seriálu jsme zatím měli jen jednu delší pauzu mezi řadami a to mezi roky 2019 a 2021. Během pandemie nemoci Covid-19 došlo k značným posunům v natáčení a my jsme tak museli čekat o rok déle. Jinak streamovací služba Hulu na svém největším hitu pracovala s velkým nasazením a nabízela nám každý rok novou řadu.

Hulu většinou ani moc neinvestuje do propagace jednotlivých řad a nesnaží se pouštět mezi fanoušky střípky informací, takže to vypadá na dlouhé ticho okolo celého projektu.

Co říkáte na roční přestávku mezi řadami?

Zdroj anotačního obrázku: Hulu

Diskuze /2

mYsKoV

art takes time

13.3.2023 | 22:17:41
oggY

Tak hlavně aby se čekání jak se říká.. vyplatilo.

26.9.2023 | 23:56:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama