The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S Lawrenceovou manželkou se ve finálové řadě budeme vídat častěji

S Lawrenceovou manželkou se ve finálové řadě budeme vídat častěji

Během léta začne produkce finálové série, díky čemuž se začínají objevovat nové informace o seriálu.

6 0
23.5.2024

Už to budou téměř dva roky od odvysílání páté řady Příběhu služebnice a po finálové řadě zatím ani vidu a ani slechu. S blížícím se létem by se situace mohla změnit. Hulu má totiž v plánu během letošního léta začít s produkcí finálové řady, což znamená, že bychom mohli získávat nové informace o seriálu.

Kuloáry již plní první novinky. Ty praví, že herečka Ever Carradine byla povýšena na stálou postavu. Znamená to, že bychom se s ní mohli vídat v každé epizodě. Jen pro připomenutí, Carradine hraje Naomi, která byla provdána za Warrena Putnama. Později se stane manželkou velmi vlivného velitele Josepha Lawrence. Je tedy jasné, že právě Lawrence bude hrát ve finálové řadě důležitou roli.

Hulu přichází s prvními novinkami o šesté řadě, Foto: Hulu

Nejedná se o jedinou novinku, kterou o finálové řadě víme .Herečka Elisabeth Moss se tentokrát ujme i režie. Měli by mít na svých bedrech celkem čtyři epizody. První dvě a poslední dvě.
Sama herečka k finálové řadě dodala, že bude velká a dost divoká. Podíváme se na řadu míst a bude velmi velmi překvapující po celou dobu.

Jaký konec si od příběhu slibujete?

Foto: Hulu

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama