The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

Podívejte se na upoutávku k epizodě First Blood

Podívejte se na upoutávku k epizodě First Blood

The Handmaid's Tale se nám blíží do půlky série a děj se již teď komplikuje nevídaným způsobem. Může tohle vůbec dopadnout dobře? V následující epizodě se dočkáme několika flashbacků do historie Waterfordových a možná tak lépe pochopíme pohnutky Sereny Joy.

11 0
21.5.2018

Thumbnail Play icon

Zdroj: Hulu

Diskuze /4

ali246

Neuvěřitelně se těším!!

22.5.2018 | 15:24:56
Kasha

Uz se nemuzu dockat… Ten tyden je hrozne dlouhy…

22.5.2018 | 19:54:29
Majda R.

Jsem taky hrozně nedočkavá, už aby bylo zítra:)

22.5.2018 | 20:18:46
LeniTheMonster

Aaaa už aby to bylo!!

22.5.2018 | 20:31:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama