The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

První plnohodnotný trailer na třetí řadu The Handmaid's Tale je tady

První plnohodnotný trailer na třetí řadu The Handmaid's Tale je tady

Buďte svědky zrodu revoluce! Toto heslo hlásá nový trailer na třetí sérii The Handmaid's Tale a z příběhu odhaluje víc, než byste možná čekali.

32 0
1.5.2019

Velmi očekávaná nová řada The Handmaid's Tale se kvapem blíží, a tak se nám tvůrci uráčili uvolnit nějaký materiál, který nás na nějaký čas zabaví spekulacemi nad možným vývojem událostí.

Z traileru je patrné, že se vrátí všechny postavy, a to dokonce i takové, o jejichž návrat zas takový zájem nemáme. June se každopádně nevzdává a po kontroverzním rozhodnutí z konce druhé série je rozhodnutá dotáhnout svou misi do konce s pomocí nečekaných spojenců. Co myslíte, podaří se jí to? Téměř za měsíc se to už dozvíme.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Hulu

Diskuze /7

Kutil44

Dúfam že sa revolúcia aj naozaj niekam posunie a nebude to len o rečiach

1.5.2019 | 22:31:13
Kasha

Boze ja se tak moc tesim…

2.5.2019 | 9:27:15
Ann Taylor

Tak teď záleží, kolik to bude mít ještě řad. Nepočítala bych, že se to bude držet moc knižního kánonu, kde Gilead padl až po několika desítkách let (myslím) a byla bych ráda, kdyby padl nám na obrazovkách. Ale pokud to má mít ještě aspoň jednu nebo dvě řady, tak se obávám, že to tu zůstane jen u keců a změní se zatím jenom málo, nebo že se June dostane do jiné role, ale žádná skutečná revoluce neproběhne. Ale ráda bych.

redaktor
2.5.2019 | 9:35:57
fsada

I podle mě záleží kolik sérií výjde,protože nápadů jak to zakončit je celkem dost.Tak, jsem zvědavej po druhé sérii jsem plný očekávání, jak se s tím June vypořádá …

2.5.2019 | 19:01:47
Janet180

Dvakrát jsem shlídla obě série, přečetla i knížku a teď se nemůžu dočkat, trailer je super :-)

3.5.2019 | 0:08:14
Whitewolf114

Naprosto úžasný, už se strašně těším. Tenhle seriál je opravdu napínavý a super, jsem moc ráda, že jsem ho našla

4.5.2019 | 10:57:02
AmandaClark

Presne som si myslela, že to istá osoba prežije :D Ale ukázali nám v traileri až moc, to nebýva zvykom.

1.6.2019 | 20:23:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama