The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

S01E06: Lucy

S01E06: Lucy

Lena se probouzí v Adamově chatě, když si prohlíží její zranění na zádech. Když ho vidí mluvit s Tonym, od nějž ví, že jeho bratr zemřel, přijímá, že je jako ostatní – navrátilec. Její rodina si o ni dělá starosti, což vede k tomu, že se Jack a Claire pohádají kvůli tomu, že ji v baru nebrzdil a Claire se pohroužila do truchlení za Camille.

sk
13.4.2015
1 050 000
1 hodina

Peter bere Victora na hrob svého partnera, který je zabil. Prosí Victora o odpuštění a nabízí mu svou zbraň. Victor způsobí, že má Peter halucinace svého partnera, který ho chce zastřelit, ale zbraň selže. Ukáže se, že si Peter sám držel zbraň u hlavy. Julie mluví s Helen o její smrti během potopy a zjišťuje, že i Victor zemřel a vrátil se. Julie pak zpochybňuje vlastní existenci. Camille se snaží svést Bena, který se s odporem odtáhne, když mu přizná, že není „Alice“. Lucy je prohlášena za mrtvou, ale o pár minut později ožívá. Začne slýchat hlasy a později říká Jackovi o jeho otci a bouračce v opilosti.

Foto: A&EHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Filtr seriálů
Reklama