The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

Camille Winship

Camille Winship

Camille je sestra Leny, dcera Jacka a Claire. Je to typický sebestředný teenager. Stala se obětí nehody autobusu, která otřásla městečkem Caldwell před čtyřmi lety a při níž zemřela řada dětí místní školy.

Sezóny 1
2015 - 2015

Camille a její sestra Lena jsou dvojčata a žijí s rodiči poměrně šťastný život. Pak ale dojde k tragické nehodně autobusu a Camille umírá. Vrací se o čtyři roky později a vůbec si není vědoma toho, že zemřela, ani že uběhly čtyři roky a vše je jinak. Rodina se jí snaží návrat co nejvíce usnadnit a uvažují i o stěhování, ale věci jsou složitější, než se na první pohled zdají.

Foto: A&E

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama