The Returned (US)
70/100 - 18×

The Returned (US)

Život všech obyvatel malého městečka v Americe se naprosto změní, když se někteří jeho zesnulí obyvatelé začnou probouzet k životu a vracet se do kdysi podklidného městečka. Seriál vychází z původně francouzského pořadu Les Revenants.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | A&E | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Kevin Alejandro (Tommy Solano), India Ennenga (Camille Winship), Mark Pellegrino (Jack Winship), Sandrine Holt (Julie Han), Sophie Lowe (Lena Winship), Mary Elizabeth Winstead (Rowan Blackshaw), Mat Vairo (Simon Moran), Dylan Kingwell (Victor)

Rowan Blackshaw

Rowan Blackshaw

Rowan je přítelkyně zesnulého Simona. Velmi těžko se před deseti lety dostávala přes jeho smrt, ale nyní je zasnoubená s Tommym a musí se vypořádat se Simonovým návratem. Také má malou dcerku jménem Chloe a udělala by cokoli, aby ji ochránila.

Sezóny 1
2015 - 2015

Rowan a Simon se velmi milovali a těsně před tím, než se měli brát, Rowan zjistila, že čeká Simonovo dítě a nemohla být šťastnější. Ovšem na svatební obřad už Simon nedorazil. Nyní, o deset let později, má Rowan nový život s Tommym a dcerkou Chloe a chystá se svatba. Ovšem život jich všech se má změnit, když se objeví Simon a je živý. Rowan ho z počátku má za vidinu, ale brzy zjišťuje, že je velmi skutečný a musí se rozhodnout, jakým směrem se bude její život ubírat.

Foto: A&E

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Z The Returned...

Z The Returned...

Reklama

Galerie postav

Galerie postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama