The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 170×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Bandon

Bandon

Mladý elf, který má znepokojující vize.

Sezóny 2
2016 - 2017

Bandon je elf, který oplývá velmi tajemnou mocí. Podle slov Allanona je prorokem, což je velmi mocný, ale zároveň nebezpečný dar. Když Bandon na někoho sáhne, tak uvidí jeho smrt. Jen on sám dokáže tuhle vizi zvrátit.

Když Wil, Amberle a Allanon cestují do Arborlonu, tak narazí na osadu, kde najdou samá zmasakrovaná těla. V domku naleznou místnost, která je zamčená. Amberle se rozhodne podívat, co je za dveřmi, a podaří se jí najít Bandona, který je v této místnosti uvězněn.

Ukáže se, že do místnosti jej zavřeli jeho rodiče a to ze strachu z jeho schopností. Amberle všem oznámí, že Bandon s nimi pojede do Arborlonu, a tak se tam s nimi Bandon vydává. Jeho schopnosti budou ještě tolikrát využity, že sehraje hlavní roli při záchraně Čtyřzemí.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
linhe

Dobře zahraný záporák.

15.6.2021 | 18:06:17
Ellyse

Mám stejné pořadí, Eretria, Ander a Bandon jsou nejlepší :) Taky mám ráda Catainu… Taková miloučká stvoření <3 :D

8.7.2017 | 16:05:36
Argetlam Královrah

Po Eretrii a Anderovi je to třetí nejlepší postava v seriálu. Hodně zajímavá, herecké obsazení perfektní, příběh ne úplně světlý, ale ani ne úplně temný… mohl bych pokračovat ještě dlouho. Faktem je, že 100% je snad málo…

20.7.2016 | 18:47:22
fanta2pomeranc

Z „mláďat“ rozhodně nejlepší a nejzajímavější.

7.7.2016 | 16:00:40
komcus

Uvidíme, co v něm je. :)

čestný člen redakce
19.2.2016 | 0:27:12
Stardos

Sympaťák :D

25.1.2016 | 21:22:28

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama