The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 166×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Slanter

Slanter

Jeden ze vzbouřených skřetů, který zabil prince Aineho.

Sezóny 2
2016 - 2017

Slanter pochází z rasy skřetů, která se nachází kousek od elfího království. Skřetům se nelíbila elfí nadvláda, a proto se jednoho dne vloupali do královského paláce v Arborlonu, aby zabili krále. Jedním z vrahů, kteří cestovali do paláce, byl i Slanter.

Když se vrahové dostali ke králi Eventinovi, tak se strhla bitva, během které byl zabit králův prvorozený syn Aine, dědic království. Slanter bitvu přežil, ale byl polapen elfy a zavřen do kobek.

Se Slanterem se setkáváme až po velmi dlouhé době, kdy za ním do vězení přijde Ander Elessedil, který ho požádá o pomoc. Řekne mu o hrozbě démonů, které vede Dagda Mor, a poprosí ho, aby ho zavedl na území Hraničního pásu. Slanter s jeho nabídkou souhlasí a pomáhá mu i přesto, že si uvědomuje, jak velkou hrozbu démoni představují.

Ve druhé sérii hrál tuto postavu herec Glen Levy, který tak nahradil herce Jareda Turnera z první série.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Dávám 60% – nedostal příliš prostoru na to, jak moc zajímavou postavou by mohl být.

20.7.2016 | 18:48:33
Xavik

V knize tisíckrát lepší, snad bude i ve druhé sérii, aby se rozvinul jeho příběh. :)

admin
9.7.2016 | 11:04:31

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama