The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 168×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Lyria

Lyria

Dědička Leahžského království a přítelkyně Eretrie.

Sezóny 1
2017 - 2017

Lyria se narodila do královské rodiny Leahu. Už od mala se ale nechtěla stát královnou, a proto ze dvoru neustále utíkala. Po několika nezdařených pokusech se jí konečně povedlo utéct. Útočiště nalezla v Divočině, kde se jí ujal bývalý druid Coglin. Brzy poté poznala Eretriu, se kterou začala chodit.

Po čase Eretria zjistí, že její kamarád Wil Ohmsford je jedinou nadějí pro záchranu Čtyřzemí, a proto se ho rozhodne vyhledat. Lyria se s ní vydá na cestu, ale brzy po odchodu z Divočiny je zajmou tuláci. O pár chvil později je naštěstí vysvobodí Garet Jax, který měl za úkol najít Lyriu a přivést ji domů.

Doma se Lyria dozvídá, že její matka domluvila sňatek mezi ní a králem Anderem. Lyria ví, že je to jedna z dalších matčiných machinací, a proto se s Anderem domluví na společném postupu.

Lyria je…

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ewe-lyn Cressida Destiny

Hodně sympatická :D

18.8.2020 | 15:59:36
LCEM

Skvělá postava :-)

redaktor
16.12.2017 | 19:59:06

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama