The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 168×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Dagda Mor

Dagda Mor

Nejnebezpečnější démon uvězněný v Hrázi.

Sezóny 1
2016 - 2016

Dagda Mor je prastarý démon, který je vůbec nejnebezpečnějším démonem, jenž je uvězněn v Hrázi, kterou hlídá čarostrom Ellcrys. Když začne Ellcrys umírat, tak jako první se ze Zapovězena osvobodí právě Dagda Mor.

Dagda Mor býval kdysi dávno druidem, který sešel na scestí a podlehl temné magii. Po staletí byl jeho temný příběh vyprávěn jako výstražný příklad všem druidům, aby jako on nepropadli temné magii.

Po osvobození začne Dagda Mor spřádat své plány. Jako první si povolá Měnivce, kterého pošle do Arborlonu, aby vyvraždil všechny Vyvolené, kteří stráží mocný čarostrom Ellcrys. Když se Dagda Morovi podaří vyvraždit všechny Vyvolené, tak Ellcrys nebude mít žádnou možnost na vzkříšení, díky čemuž bude Dagda Mor moci svobodně kráčet po zemi.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
flaxter

Dagda Mor mě velmy zklamal, za celou dobu tak nějak nic nedokázal

27.10.2016 | 9:04:08
Argetlam Královrah

Zklamání

20.7.2016 | 18:51:47
Lefty

Silně nevýrazný záporák…

5.3.2016 | 17:36:51
komcus

Připomíná mi Malekitha z Thora. :D

čestný člen redakce
19.2.2016 | 0:29:58
Machal99

Já myslel, že Žnec se považuje za nebezpečnějšího démona. Jinak zatím celkem fajn záporák, který nám toho jistě ještě spoustu co ukázat :)

18.1.2016 | 21:26:17
Mehal

Jsem si myslel že ten nejhorší démon přijde až na konec :)

13.1.2016 | 8:43:28
JanePrekl

Super kostým, ale zatím mi jeho postava nic neříká, kromě toho, že „já jsem velký a zlý“. Uvidíme možná bude mít příležitost se více projevit.

7.1.2016 | 9:55:32

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama