The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 169×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Měnivec

Měnivec

Démon, který na sebe může vzít podobu jakéhokoliv tvora.

Sezóny 1
2016 - 2016

Měnivec je jedním z nejmocnějších démonů, kteří se nachází za Hrázi v Zapovězenu. Právě mocný čarostrom Ellcrys udržuje Hráz, která drží všechny démony v jejich temném vězení. Nicméně po nějakém čase začne Ellcrys umírat, proto jsou nejsilnější démoni osvobozeni.

Jako první se osvobodí démon Dagda Mor a hned po něm Měnivec. Dagda Mor jej pověří úkolem zabít všechny Vyvolené v Arborlonu. Pro Měnivce to není žádný problém, protože se dokáže změnit na jakoukoliv bytost. Proto jej brzy uvidíme převtěleného na Amberle Elessedilovou, psa Manxe a spoustu dalších.

Měnivec se ukáže jako skutečně silný nepřítel, se kterým si pomalu ani druid Allanon neví rady. Naštěstí se to všem brzy povede a Měnivec je zabit. Bohužel při následném zapálení jeho mrtvoly ožije a je opět na svobodě. Tentokrát si už dá pozor.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Jo, to je ono! :D No… vlastně ne úplně, takže 80%

20.7.2016 | 18:52:17
komcus

Strašná sv***

čestný člen redakce
19.2.2016 | 0:31:56

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama