The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 166×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Catania

Catania

Moudrá elfka, která je věrnou přítelkyní Amberle.

Sezóny 2
2016 - 2017

Catania je věrnou služebnou princezny Amberle Elessedilové, kterou doprovází všude možně. Catania však pro Amberle není pouhou služebnicí, ale i nejlepší kamarádkou. Společně plánují různé věci a vlastně Catania jako jediná s Anderem věděla, že se Amberle chce stát Vyvolenou.

Catania má obecně dobrý vztah se všemi. Asi nejlépe si rozumí s Jacem, který se později taktéž stane jedním z Vyvolených. Na Arborlonu však dojde k velké tragédii, když všichni Vyvolení, kromě Amberle, zemřou rukou zákeřného démona. Catania tak začne oplakávat svého milovaného Jaceho, který zemřel tragickou smrtí. Catania se tak nemá o koho opřít, protože je Jace mrtvý a Amberle je někde pryč.

I Catania se později ocitne v nebezpečí a to ve chvíli, kdy mladý elf Bandon, který má vize, uvidí, že Catania brzy zemře. Bandon však celou situaci zachrání a díky němu zůstane Catania naživu.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ewe-lyn Cressida Destiny

Dost sympatická, nejen herečka ale i jako postava :D

18.8.2020 | 16:00:40
Ellyse

Taková sladká květinka, patří mezi mé oblíbené postavy :)

8.7.2017 | 17:20:24
Argetlam Královrah

Docela fajn postava.

20.7.2016 | 18:47:57
FenixNC

moc krásná – a že je herečce 32 let, to bych teda netipoval:)

ačkoliv mnozí seriál kritizují pro slabé herecké obsazení, tak jsou to, řekl bych, jen tupé ovečky ve stádě, které sami nedokázali nic, a zároveň jim nic není dobré

3.4.2016 | 4:34:24
JanePrekl

Zatím se moc neukázala, ale je mi příjemná.

7.1.2016 | 10:04:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama