The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 170×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Mareth

Mareth

Dívka s velkou mocí, která hledá svého otce.

Sezóny 1
2017 - 2017

Mareth je půlelfka se záhadnou a velmi silnou mocí. Magie se u ní začala projevovat už během dětství, proto ji začala využívat, ale časem si uvědomila, že ji nedokáže ovládnout, a proto se rozhodla vyhledat někoho, kdo jí s jejím darem pomůže.

Díky matce se jí podaří zjistit, že jejím otcem je mocný druid Allanon, který právě zachránil Čtyřzemí před invazí démonů, a proto se jej rozhodne vyhledat. Její snažení však není úspěšné, a tak se vydá do Storlocku, kde narazí na Wila Ohmsforda. Tento mladík pomohl Allanonovi zachránit Čtyřzemí, a proto jenom on je schopen najít jejího otce.

Cesta plná nástrah a nebezpečí se nakonec vyplatí, Mareth se shledá se svým otcem, který si nemůže připustit, že má potomka. Zároveň se Mareth zamiluje do svého společníka Wila.

Mareth je…

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kasom

Zezačátku mě vadila, ale pak sem si ji dost oblíbil.

21.12.2017 | 22:43:08

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama