Cha-Cha

Cha-Cha

Cha-Cha je nájemným vrahem společně s Hazelem.

Sezóny 1
2019 - 2019

Když se Pětka vrátí, netrvá dlouho a na stopě jsou mu dva vrazi: právě Hazel a Cha-Cha. Tito dva jsou dlouholetými partnery, kteří v průběhu let vzali mnoho životů a pracují pro tajemnou organizaci, která nedávno zaváděla opatření k omezení nákladů, přičemž je například nutí je sdílet jednu motelovou místnost. Hazel a Cha-Cha pracují celkem rychle, aby vyřadili Pětku, ale rozhodně nejsou připraveni na to, jak dobrý je Pětka při útěku. Zatímco Cha-Cha je spokojená se svojí prací, Hazel začíná toužit po více světském životě.Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Od začátku jsem ji v lásce neměla. Jediné, co se mi na ní líbilo a díky tomu si získala významné plus, když nedokázala Hazela zabít, i když pak to zase zkazila. :)

7.5.2021 | 18:36:57
Emanuela20

nesympatická

21.6.2020 | 14:03:40
Laisobel

Zahrála to dobře, jen mi moc nesedla – ale to tahle postava asi ani neměla ;-)

redaktor
28.2.2019 | 21:48:36
mar.st

Velmi nesympatická

25.2.2019 | 21:22:45
Nica

Otravná postava, moc mi nesedla.

19.2.2019 | 21:54:31

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Komiksy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama