The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Herb

Herb

Herb

Zaměstnanec Komise.

Sezóny 2
2019 -

Herb se zdá uvolněnější než ostatní členové Komise, zejména Jednatelka. Zatímco ostatní členové Komise vládli železnou pěstí, byl Herb uvolněnější a věřil, že Komise může pracovat pro každého. Když se Jednatelka stala dočasným defacto předsedkyní představenstva, Herb vytvořil malou odbojovou skupinu a řekl Diegovi, že nevěří v autoritářskou vládu Jednatelky.

Dále souhlasil, že pomůže Akademii Umbrella při dvou příležitostech. Zpočátku pomáhal Diegovi používat nekonečný rozvaděč, aby mu umožnil vidět dopředu v čase, avšak není známo, zda je to kvůli Herbově pečlivé povaze nebo hrozbě Diega, pokud by to nedodržel. Zadruhé, poté, co převzal kontrolu nad Komisí, Herb dovolil "Pětce:9171, aby si vzal jeden z kufříků a vrátil svou rodinu na jejich oprávněné místo v časové linii. Také s Diegem vyvinul tajné potřesení rukou, které ukazovalo, že se o něj staral, a dokázal koexistovat s nepřáteli Komise.


Ken Hall jako Herb. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Zajímavá postava. Ze strachu sice vše vyžvaní, ale dalo by se říci, že srdce má na správném místě. :)

7.5.2021 | 18:28:20

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka