Leonard Peabody / Harold Jenkins

Leonard Peabody / Harold Jenkins

Leonard byl Vanyin přítel.

Sezóny 1
2019 - 2019

Přestože Vanya učí hrát na housle převážně děti, získá nového klienta Leonarda Peabodyho, řezbáře, který má zájem pozvednout své hudební dovednosti. Tím, že se k ní chová mile a ukazuje jí ve vztahu věci, které nezažila od svých sourozenců a svého otce, pomáhá Vanye vystoupit ze svojí ulity a přehodnotit svůj potenciál.

Nicméně se následně ukazuje, že není tím, za koho se vydává a je jejím stalkerem s postranními úmysly. Využívá ji díky deníku jejího otce, poštvává ji proti jejím sourozencům a i on je strůjcem toho, že se Vanya nakonec utrhne se svými nově objevenými schopnostmi ze řetězu. To se mu však šeredně vymstí, neboť je to právě Vanya, která ho nakonec svými schopnostmi zabije.


John Magaro jako Leonard Peabody. Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Už od jeho prvního výstupu se mi nelíbil. Tušila jsem, že není ten, za koho se vydává a taky že jo. Byl mi dost nesympatický. Nesedl mi. Ale kdyby tam nebyl, seriál by byl o ničem jiném. Nebo spíše o ničem. :D

7.5.2021 | 18:41:58

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama