TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

S01E07: Price of Power

S01E07: Price of Power

Beck získá tajnou zbraň, která dělá program silnějším a mrštnějším, avšak také více bezohledným a agresivním. Tron nařídí Beckovi zbraň zničit, ale ten si ji tajně nechává pro sebe. Poté, co ji Beck na sebe použije, začne generál Tesler útočit na Ableovu garáž. Je jen na Odpadlíkovi, jak se rozhodne. Přátelé, nebo síla?

sk
12.7.2012
350 000
21 minut

Základní info:

Režie: Charlie Bean
Scénář: Adam Nussdorf

Hrají: Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Lance Henriksen (Generál Tesler), Reginald VelJohnson (Able), Paul Reubens (Pavel), Donald Faison (Bartik), Paul Scheer (Hopper), Zachary Rosencrantz (Shaw), Chris Klein (Dash), Tricia Helfer (hlas Sítě),…

Český název: Cena moci

Foto: DisneyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů