True Blood (Pravá krev) S07E07: May Be the Last Time

S07E07: May Be the Last Time

S07E07: May Be the Last Time

Eric, Pam a pan Gus zatlačí na Sarah v Dallasu. Adilyn s Wadem najdou nečekané dočasné útočiště. Zoufalá Sookie se vydá hledat zázrak, který by jí pomohl zvrátit nezvratitelné. Do Bon Temps přijede známá tvář, Sam řeší velké dilema a Bill vzpomíná na svou svatbu před 170 lety.

cz sk
3.8.2014
3 390 000
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Tak tenhle dil byl pro mě slaby jedině Pam a Eric byli perfektni a taky Sarah ale jinak ten děj byl skoro o ničem.

3.10.2020 | 19:43:04
chilli7

Vypatlaná telenovela. Takhle zmrvit seriál se jen tak nevidí. Už skoro není postava, která by mě neštvala, děj žádný, logických nesmyslů kopa, ale hlavně neskutečná urážka inteligence. Nekoukatelné stejně jako všechny předchozí díly téhle řady. A to Sookino idiotské běhání přes les v šatečkách navrch s debilním výrazem, to snad prostě nemyslí vážně…

10.8.2014 | 14:08:45
ElektronickyOtisk

Tak tohle byla zcela určitě zdaleka nejhorší epizoda celého seriálu. Ta sedmá série je prostě příšerná. Zatímco dřív jsem chodil a všem vnucoval, že True Blood je super seriál s upírama a rozhodně to není žádný Twilight odvar, tentokrát si nejsem tak jistý. Pedro miluji Amelii, Este miluje Giru a Fernandez je smrtelně nemocný, tak proč nedělat nekončící záběry na to, jak kolem něj všichni sedí a brečí. Asi si nevzpomenu úplně přesně na všechny ploty předchozích sérií, ale pamatuji si sériového vraha, pamatuji si šílenou čarodějnici s minotaurem, pamatuji si jiné čarodějnice a především toho magora, co urval hlavu televiznímu moderátorovi v přímém přenosu (hamba mě fackuje, že jsem jméno té postavy zapomněl). A co je tady? Nemocný upíři. Hlavním záporákem téhle série jsou černé žilky a uplakané oči všech okolo. Tohle má být finále seriálu? Tohle mají být ty poslední epizody, které by měli dát divákovi pocit, že se loučí se super seriálem, který mu bude chybět? Autoři tímhle tempem spolehlivě docílí toho, že mi bude naprosto úplně jedno, jestli bude nějaký další díl. Možná spíš naopak, už teď se děsím zbývajících tří dílů. Teď už to z respektu ke starým sériím dokoukám, ale bude to vyžadovat obrovskou dávku sebemrskačství.

8.8.2014 | 8:48:48
JeremyFall

Co to mělo bejt?! :O Ty flashbacky s Billem tam byly jako proč? Proč tam vůbec byl ten vílí děda? Aby dal Sookie ,,lekci" a zase zmizel? Proč se sakra vrátil Hoyt? Když byl zašitej na Aljašce, tak bylo líp. A Sookie si to zase rozdává s Billem? Srsly? To tvůrci nemohli vymyslet něco lepšího? První díl, kde jsem musel scény přeskakovat, jak mě neuvěřitelně nudil. Celej tenhle díl byl ten největší blivajz, jakej si můžete představit. Rád bych řekl, že to zachraňovali aspoň Pam s Ericem, ale ti v tomhle díle byli pomálu. Nejhorší díl seriálu.

5.8.2014 | 10:20:36
Serial.Lover

Líbil by se mi spin off o Ericovi a Pam.. nic víc…

5.8.2014 | 8:52:59
vojtamkv

S prominutím o hovně! :(

5.8.2014 | 5:14:41
Kothy

To byl ale slaby dil…

5.8.2014 | 0:15:40
JackieGiichi

Sarah straší ve věži, její bývalí se hádají a předpovídají jí smrt, Sookie nám zase pobíhá po světě v noční košili, protože jí její vílí děda nedokázal pomoct a ona se nezmůže na nic jiného, než na kurvení se s Billem. Celé to zachraňují pouze Pam s Ericem a že jich bylo v tomhle dílu pomálu. Mám tenhle seriál ráda ale tenhle díl zabil dokonce i mě. Nejlepší ale byla babka Hummeru :D

4.8.2014 | 23:34:28
Remi91

Ta zoufalost tvůrců této řady je až extrémně alarmující. Pokud nemám nápady tak radši nic nenatočím než tohle, co nám prezentují tento rok. Akorát si všichni špiní jméno s tímhle nesmyslem. Divokého Godrika na vás.

4.8.2014 | 23:23:59
zlatodeni

moje historicky první jediná hvězda…bohužel zasloužená…

4.8.2014 | 22:50:23
1

True Blood (Pravá krev)
85/100 - 254×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton),

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek