True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Adele Stackhouse

Adele Stackhouse
Sezóny 1
2008 - 2008

Adele Stackhouse, rozená Hale je Sookiinou a Jasonovou babičkou, která vychová svá vnoučata ve svém domě v Bon Temps poté, co její syn Corbett a snacha Michelle zemřou při povodních. Je dobrosrdečná a svá vnoučata miluje nejvíce na světě, zajímá se o dějiny. Její postava se však v seriálu dlouho neobjevuje, hned v první sérii je zavražděna ve svém domě tajemným vrahem z Bon Temps.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kollci

Sympatická babča, je mi líto, jak to s ní dopadlo.

31.7.2013 | 20:06:23

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama