True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Arlene Fowler

Arlene Fowler
Sezóny 7
2008 - 2014

Hraje: Carrie Preston

Hubatá a upovídaná servírka v baru Merlotts, kamarádka Sookie. Byla čtyřikrát vdaná, má dvě děti Cobyho a Lisu. Její páté zasnoubení jí také nevyjde zrovna podle jejích představ, v druhé sérii se dá dohromady s bratrancem šerifa Andyho Terrym Bellefleurem. Nemá ráda upíry a neschvaluje zrovna Sookiin vztah s Billem, v rámci možností je ale víceméně (spíše méně) tolerantní. Během třetí řady zjistí, že je těhotná, má ale strach, že její dítě posedne démon jejího bývalého snoubence Reného, ze kterého se vyklubal sériový vrah. Musí také říct Terrymu o tom, že dítě nečeká s ním. O rok později, ve čtvrté řadě, když už jsou Arlene a Terry manželé a jejich malý Mikey už je také na světě, začnou se kolem jejich synka dít podivné věci, které souvisí s příchodem čarodějnic do Bon Temps.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vašti

Bóže, to je kráva

28.6.2014 | 15:58:19

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama