True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Debbie Pelt

Debbie Pelt
Sezóny 2
2010 - 2011

Debbie je nespoutaný a svobodný vlkodlak (nebo lépe vlkodlačice), kterou poprvé spatříme ve třetí sérii, když chce jako závislák na Véčku zabít Alcida a Sookie. Ti dva se snaží zachránit Billa ze spárů upířího krále Russella Edgingtona, který poskytuje svoji krev upíří smečce výměnou za pomoc a ochranu. Tuto smečku vede závislák Cooter, se kterým se Debbie zasnoubí. Ve čtvrté sérii se pak opět vrací k Alcidovi, žijí spolu, sama už drogy nebere, dokud však nezačne žárlit na Sookie a do drog se opět pustí. Aby před Alcidovi zabránila se se Sookie stýkat, přemluví ho, aby s ní vstoupil do nové smečky a nutí ho přísahat, že se o Sookie už nebude nikdy starat. Když ale ani to nezabere, opět se pokusí Sookie zbavit sama, což zkusila i ve třetí řadě, kdy se ji pokusila zastřelit.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Mrcha ktorá si nevie vážiť to dobré a ani druhú šancu.Takých ľudí ja veľmi nemusím ale aspoň dostala to čo si zaslúžila.

28.5.2013 | 16:53:48

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama