True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Earl Stackhouse

Earl Stackhouse
Sezóny 1
2011 - 2011

Earl je Sookiin dědeček, který záhadně zmizel, když Sookie bylo pět let, a opustil tak svoji ženu Adele. Ta se o něm vždy zmiňovala jako o muži se zvláštními schopnostmi, o nich se ale dozvíme víc až ve čtvrté sérii, kdy se s ním Sookie setká ve světě víl. Na Sookie si skoro nepamatuje, protože čas ve vílím světě ubíhá rychleji než ve světě lidí a proto zná Sookie jenom jako pětileté děvče. Se Sookie se mu podaří od víl uprchnout, protože však snědl magické vílí ovoce lumiére, nepřežije návrat do lidského světa a navždy zmizí.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama