True Blood (Pravá krev)
86/100 - 265×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Maryann Forrester

Maryann Forrester
Sezóny 1
2009 - 2009

Podivínská samaritánka se do příběhu zaplete až na konci první série, kdy se rozhodne pomoci zoufalé Taře. Od druhé série se s ní pak vídáme pravidelně. Navádí Taru, jak začít nový život a začíná se plést do osudů obyvatelů Bon Temps. Její podivná minulost ji stále pronásleduje, ale jak se ukáže, ani ona, stejně jako všichni ostatní, není zrovna nevinná. Skrývá totiž děsivé tajemství. V průběhu druhé řady je však odhalen její pravý původ a v posledním díle za všechny své činy řádně zaplatí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Jedná s tých postav ktoré som vyslovene neznášal.

28.5.2013 | 16:07:57

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama