Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 73×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

Nenechte si ujít šílenost jménem Twin Peaks v kině

Nenechte si ujít šílenost jménem Twin Peaks v kině

Tvorba režiséra Davida Lynche je známá tím, že ji často mnozí diváci nedovedou vůbec pochopit. Jednu z jeho starších „šíleností“ (v dobrém slova smyslu) si teď můžete užít i v kině. Chystá se na vás film Fire Walk with Me navazující na seriál Twin Peaks.

1 0
24.4.2015

Seriál Městečko Twin Peaks je právoplatně nazýván kultem. Vždyť položil základy mnoha dalších seriálů a svou tajuplnosti a řekněme… svérázností, si získal spousty diváků. A v devadesátých letech působil jako skutečné zjevení v televizní tvorbě. Po dvou sériích na něj navázal závěrečný film jménem Fire Walk with Me. Vidět ho ale můžete i v případě, že jste seriál ještě neviděli.

Twin Peaks ve Spolku!#spolek #Brno#davidlynch #twinpeaks #scala #utery#tochces!#­vlny

Fotka zveřejněná uživatelem @vlny.scala, <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–04–22T09:36:21+0­0:00“>Dub 22, 2015 v 2:36 PDT</time>

Děj filmu Fire Walk with Me se odehrává před událostmi seriálu a i když je samozřejmě výhodou, pokud Twin Peaks znáte, neznalost není naprostý handicap. Na film se rozhodně zajděte podívat, protože vidět na stříbrném plátně něco takového je skutečným zážitkem. A pokud budete mít pocit, že jste právě viděli tu nejvíc wtf věc ve svém životě, nechoďte k nám na reklamaci: Varovali jsme vás :-)

Promítání zajišťuje studentský projekt Vlny. Film začíná v úterý 28. dubna ve 20:30 v brněnském univerzitním kině Scala. Lístky si můžete koupit na stránkách kina, přidejte se také k facebookové události.

Zdroj: ABC, Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů