Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Tommy "Hawk" Hill

Tommy "Hawk" Hill

Zástupce šerifa Twin Peaks

Sezóny 3
1990 - 2017

Tommy Hill, kterému nikdo neřekne jinak než Hawk, je zástupcem šerifa Trumana. Vyniká především skvělými schopnostmi ve stopování, čehož při plnění své profese skvěle využívá. Nejednou touto schopnosti zachránil kůži svým kolegům.

Hawk je přesvědčen o spojitosti mezi nadpřirozenem v lesích a duchovností svých předků. Právě od něj se dozvídá agent Cooper o místech Bílý a Černý vigvam. Je členem tajného místního spolku.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

Hawk je pro mě jeden z pětice nej postav „starého“ TP. Inteligentní, tichá, svérázná a přitom nenápadná postava v pozadí, co strašně moc ví a umí a vždycky to připomene v tu pravou chvíli.

27.1.2021 | 20:01:47

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama