Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Harry S. Truman

Harry S. Truman

Šerif městečka Twin Peaks

Sezóny 2
1990 - 1991

Harry Truman je velmi oddaným šerifem, stejně jako jím předtím býval jeho otec. Ten Harryho pojmenoval po třiatřicátém prezidentovi Spojených států. Je také členem tajného spolku, který se schází v místní vazárně a bojuje proti všem aktivitám, které mají na město špatný vliv. Šerif má velkou slabost pro Josie Packardovou, majitelku pily, s kterou se tajně schází.

V městě bojuje především proti prodeji drog, do té doby, než je nalezeno tělo mrtvé dívky. Do případu se vloží agent FBI Dale Cooper, kterému šerif pomáhá ve vyšetřování. Hned z počátku se z nich stanou nejen skvělí parťáci, ale i přátelé.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

Vzorňák skoro nejvzornější. Hodnej chlap, uklidňující element, ideální šerif na maloměsto. Mezi nejvíc fascinující postavy TP ho ale neřadím, chybí mu ještě nějaké to koření cáklosti a odlišnosti. Nicméně 80 % mu dát nemůžu, neb mě rozhodně neštval tolik jako kupříkladu Donna, a té jsem tu osmdesátku nakonec udělila taky.

27.1.2021 | 20:27:42
Prem

Harry je můj oblíbenec. Škoda, že ve trojce nebude. :-(

23.4.2017 | 17:57:12

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama