Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Shelly Johnson

Shelly Johnson

Servírka v restauraci Double R Diner

Sezóny 3
1990 - 2017

Shelly Johnson pracuje v místní restauraci jako servírka. Svou práci má velmi ráda a to nejen díky kamarádskému vztahu s majitelkou Normou Jennings. V mládí zanechala střední školy kvůli sňatku s Leonardem Johnsonem. Již brzy po svatbě se však tento krok ukázal jako osudová chyba. Z Lea se vyklubal sadistický tyran, který Shelly využívá spíše jako služku.

Útěchu však našla u středoškolského lumpa Bobbyho Briggse, přítele Laury Palmer, s kterým se tajně schází. Po tom, co je Leo odkázán na invalidní vozík je nucena s lítostí zanechat práce servírky a starat se o něj doma.


Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama