Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 73×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

Dale Cooper

Dale Cooper

Zvláštní agent FBI, který přijíždí do maloměsta vyřešit podivnou vraždu mladé dívky.

Sezóny 3
1990 - 2017

Dale Cooper je nekonvenční agent s velkým smyslem pro spravedlnost a pečlivost. O svém povolání snil již od dětství, kdy na Vánoce dostal svůj první diktafon. Ten používá i nyní, přičemž všechny své nahrávky odkazuje neznámé ženě jménem Diane. Dale miluje černou kávu a třešňový koláč, obzvlášť ten, který se podává v místní restauraci Double R Diner.

Agent je povolán do městečka Twin Peaks vyřešit vraždu studentky Laury Palmerové. Podle zanechaných stop je přesvědčen, že studentka není první obětí. Temné lesy městečka skrývají mnoho zla a nalézt odpovědi nebude vůbec snadné.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

Tak agenta Coopera nelze hodnotit jinak. Švihlej inteligentní elegán s dobrým srdcem, to prostě jinak nejde. Sakra, dala bych si třešňovej koláč…

27.1.2021 | 19:56:15
PanNigma

Od okamžiku co do Twin Peaks přijel mi bylo jasné, že tuhle postavu budu zbožňovat. Jeho hlášky jako Damn fine cup of coffe, Every day, once a day give yourself a present nebo …and the second penguin said Maybe I am. jsou nejlepší. Zdvořilý fešák v obleku, mající šmrnc, miluje kávu a třešňový koláč. Co víc si přát. A i variace této postavy ve 3.sérii je obdivuhodná a stejně úžasná.

28.9.2017 | 21:24:25
Prem

Klasický představitel čestného hrdiny „bez bázně a hany“. Agent se šestým (možná i sedmým) smyslem. ;-) Navíc krásný, slušný, inteligentní, citlivý. Miluju tuhle postavu. :-)

6.4.2017 | 7:42:12

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama