Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
96/100 - 64×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),


Laura Palmer

Laura Palmer

Studentka, jejíž vražda poznamená celé město.

Sezóny 3
1990 - 2017

Laura Palmer je studentkou místní střední školy, rozváží obědy pro nemohoucí a ve volném čase se poflakuje s nejlepší kamarádkou Donnou. Na první pohled nevinná dívka.

Jednoho dne je však objevena mrtvá u břehu, zabalená v igelitu. Její vražda se dotkne takřka celého města. Z jejího nalezeného deníku však vyplývá, že Laura vedla dvojí život a dopouštěla se mnoha prohřešků, včetně užívání drog, pomocí kterých utíkala od psychických problémů. Kdo jí je však způsobil?


Foto: New Line Cinema

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

Holka nešťastná, a to už dávno před smrtí. Nicméně působí na mě stejně jako ostatní mladí z TP – prvoplánovitá, jednoduchá, odhadnutelná, ničím zvláštní (škoda, že její zvláštní schopnosti a sny, o nichž se zmínila Donna, v seriálu nerozebrali víc). Kromě pěkné tvářičky a tragického osudu. A to je na dobrý hodnocení málo.

27.1.2021 | 20:21:23

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return, Part 18

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama