Under the Dome (Pod kupolí)
78/100 - 224×

Under the Dome(Pod kupolí)

Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Sci-fi
hrají
Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)

Carolyn Hill

Carolyn Hill

Právnička z Los Angeles, která v Chester's Millu uvízne se svou partnerkou.

Sezóny 3
2013 - 2015

Carolyn byla zrovna na výletě se svojí partnerkou Alice a její dcerou, když padlo rozhodnutí zastavit se na pauzu v Chester's Mill. Tohle malé rozhodnutí kompletně změnilo život jí i zbytku rodiny. Jakmile si zjistí, že není žádná možnost jak se dostat z města, uvědomí si, že některé své sousedy pozná líp než by chtěla a bude tak na ní, aby udržela rodinu pohromadě a v bezpečí.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Strašne som obe partnerky oplakal … Ani sa tam moc neobjavovali, ale ich odchod ma dosť zamrzel …

6.5.2017 | 19:58:50
Aliis

Zatím neměla moc příležitostí. Očividně je ve vztahu se svou partnerkou ta, která všemu velí. Prozatím jsem se nerozhodla, jestli ji mám nebo nemám ráda.

23.7.2013 | 12:55:07

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama