Under the Dome (Pod kupolí)
78/100 - 222×

Under the Dome(Pod kupolí)

Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Sci-fi
hrají
Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)

Pauline Verdreaux-Rennie

Pauline Verdreaux-Rennie

Manželka Velkého Jima a matka Juniora, která předpověděla příchod kupole.

Sezóny 1
2014 - 2014

Pauline je poněkud zvláštní osobnost. Společně se svým bratrem Samem, přítelem Lylem a kamarádkou Melanie kdysi našli záhadné vajíčko, které se rozhodla Melanie chránit, a posléze byla zabita. Pauline pomocí svých kreseb předurčila příchod kupole a spoustu jiných věcí, které se následně v Chester's Millu staly. Jelikož ji nikdo ohledně příchodu kupole nevěřil a její věty nedávaly smysl, doktoři vyhodnotili, že je nemocná. Pauline zfalšovala svou smrt a opustila Chester's Mill. Jediný člověk, který věděl, že žije, byl její dávný přítel Lyle.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Pauline mě nějak moc neoslovila, ale že by mi nějak vadila, to zase ne…

webmaster, grafik
17.6.2015 | 22:57:33

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S03E13: The Enemy Within

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad titulků: @Honza95, @AnnieK998 a @Seticzech
Na verzi:
Under.the.Dome­.S03E13.HDTV.x264-LOL

Předběžný čas dokončení: Během tohoto týdne

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama