Venom V pokračování Into the Spider-Verse uvidíme i japonského Spideyho

V pokračování Into the Spider-Verse uvidíme i japonského Spideyho

V pokračování Into the Spider-Verse uvidíme i japonského Spideyho

Phil Lord a Chris Miller pracují pilně na pokračování oscarového animáku Spider-Man: Into the Spider-Verse, které dorazí do kin roku 2022. Lord nyní potvrdil, že se k pavoučím hrdinům připojí i legendární japonský Spider-Man.

6 1
6.11.2019

Japonský seriál Supaidāman společnosti Toei Company vysílala stanice TV Tokyo v letech 1978–79 a roli Spider-Mana, jehož civilní jméno znělo Takuja Jamaširó, si v něm zahrál Šindži Todō. Spidey v Japonsku používal nejrůznější vychytávky, ve stylu ostatních místních hrdinů pak vlastnil i obřího robota Leopardona. Jedněmi z jeho největších nepřátel pak v seriálu byli Professor Monster a Amazoness, kteří patřili do společnosti Iron Cross. Seriál sice skončil po odvysílání 41 dílů, společnost Marvel ho ale přesto uznává jako součást svého kánonu a v roce 2009 jej vydala s anglickými titulky na svých stránkách, kde se dodnes během událostí Spider-Verse Event každý rok na čas objeví.

Japonský Spider-Man se inspiroval domácí hrdinskou sérií Super Sentai. Foto: Toei Company


I když seriál běžel jen po dvě sezóny, mezi fanoušky se postupně stal kultem. Proto není divu, že se někteří z nich rozhodli zeptat přímo u zdroje, zda se Takuja v druhém Into the Spider-Verse ukáže. Phil Lord aktuálně na Twitteru potvrdil, že se japonského Spideyho konečně dočkáme, díky čemuž známe prvního nového člena pavoučího týmu. Teď už jen zbývá doufat, že se v dalším díle ukáže i Miguel O'Hara alias Spider-Man 2099, který se (s hlasem Oscara Isaaca) loni objevil v potitulkové scé­ně.

Těšíte se na japonského Spider-Mana?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Paralelní světy

Originální název: Spider-Man: Into the Spider-Verse
Premiéra: 13. prosince 2018 (Česko), 14. prosince 2018 (USA)
Režie: Bob Perscietti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Scénář: Phil Lord, Rodney Rothman
Hudba: Daniel Pemberton
Hrají: Shameik Moore (Miles Morales), Jake Johnson (Peter Parker), Mahershala Ali (Aaron Davis), Liev Schreiber (Kingpin), Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Brian Tyree Henry (Jefferson Davis), Luna Lauren Velez (Rio Morales), Lily Tomlin (May Parker)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Reklama