Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

S01E02: Back in the Saddle

S01E02: Back in the Saddle

Walker se nadále snaží opět sblížit se svou rodinou, ale zjišťuje, že jeho děti si vypracovaly novou rutinu s Liamem. V práci kapitán James oznámí Walkerovi, že musí být recertifikován na rangera, ale staré vzpomínky na Emily celý tento proces ztěžují. Micki vyšetřuje podezřelý požár.

sk
28.1.2021
2 112 000
42 minut

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Anna Fricke

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Genevieve Padalecki (Emily Walker), Odette Annable (Geraldine Broussard), Alex Landi (Bret Nam), Gabriela Flores (Isabel Muñoz), Madelyn Kientz (Ruby), Mandy McMillian (Connie Richards), Deke Anderson (Ed Manchester), Derrick D. Edmond (Jed), Anthony Hernandez (Dr. Jamison), Andre Martin (trenér Bobby),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry ídl, musim řict že fakt nemělo chybu jak Walker musel absolvovat testy a u všech skoro uspěl ale ten co odmitl vykonat kvuli pocitum ohledně Emily se na to vykašlal a pak nemělo chybu jak si poradil s tim koněm to nemělo chybu a to jak se porval s bratrem to taky nemělo chybu ale na Liamovem mistě by to udělal každy rozumny člen rodiny, a jinak musim řict že bylo dobre jak mu Stella řekla že se nic nezměni když se vratil ale škoda že Stella nehrala na tom zapase ale chapu že chtěla podržet kamaradku.

redaktor
24.3.2021 | 18:50:13
Elivita

No bohužel těžkej podprůměr, zatím… Dávám 40% jen Kvůli Jaredovi. Jestli tam hodlají řešit jenom psychiku a rozmazlenou americkou teenagerku…no nazdar. OK, 1.díl se dal pochopit, ale druhý díl to samý?? Očekávám Walker Texas Ranger, řešení případů a kce s tím souvsející,, ale tohle je zatím na nějakém vzdáleném okraji, anebo není a nebude prioritou. jak to tak vypadá… Walker je uznávaný, ale nic nepředvedl. Absolutně vůbec nic. To si máme asi představovat původní WTR a různě domýšlet.. Hlavně, že tam nezapomněli zmínit gay vztahy. Ach jo.

6.2.2021 | 12:32:19
4391

Tenhle styl, kdy se věnujou víc rodině než případům, mi zatím moc nesedl. Navíc celá ta dějová linka ohledně rodiny mi nepřijde zrovna originální.

5.2.2021 | 22:48:51
necum

pořád mi tam chybí ten kop s otočkou vzad

3.2.2021 | 21:12:45
xflori01

Rodinné a vztahové příběhy dobrý, ale případy drhnou teda neskutečně. A vyřešení na letišti bylo neskutečně trapný.

webmaster
3.2.2021 | 9:29:33
tigy

Zatiaľ je to viac vzťahové ako prípadové, uvidíme, ako to pôjde ďalej…

31.1.2021 | 13:42:07
Billy the Kid

nebylo to zle, ale ten případ skončil rychle

29.1.2021 | 17:07:25
Dragon94

No lepší epizoda, než ta minulá, ale ten případ… To byla opět tragédie. Jak sakra našel toho koně? Jak zvládl přijet v ten pravý čas na letiště? Vždyť ona vyrážela hned a on mezitím ještě hledal koně a pak na něm jel na letiště.. Proč po nich nikdo nestřílel ani se nebránil? Co se zbytku týče docela dobrý.. Samozřejmě všechno se děje tak jak scénář potřebuje, ačkoliv to dost odporuje zdravému rozumu. Zejména pak co se týče některých dialogů a pohybu některých postav.. ale docela dobrý.. Snad se to do budoucna zlepší a nebude to pořád o tom jak se navzájem zklamou a pak se zas a znovu usmiřují.

29.1.2021 | 11:21:37

Nepřehlédněte

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama