WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Jimmy Woo

Jimmy Woo

Agent FBI, který kdysi hlídal Scotta Langa. Nyní pracuje na anomálii u Westviewu, se kterou si neví ani organizace S.W.O.R.D.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jimmy Woo je agentem FBI, se kterým se poprvé setkáváme ve filmu Ant-Man a Wasp. Jimmy totiž hlídá Scotta Langa, který má domácí vězení za jeho řádění v Berlíně. Agent Woo se celou dobu snaží Scotta nachytat, jak venku někde pobíhá se svými kamarádíčky. I když Lang domácí vězení několikrát porušil, vždy se dokázal domů včas vrátit, než tam dorazil Jimmy Woo s celou jednotkou.

S agentem FBI se dále potkáváme, když je poslán poblíž Westviewu, kde pomáhá organizaci S.W.O.R.D. vyšetřit neobvyklou anomálii. V tomto městě je uvězněno hned několik obyvatel, kteří jsou nuceni hrát své role v sitcomu. Na to ostatně přišla nadaná astrofyzička Darcy Lewis, která taktéž začala na případu pracovat.

Lewis a Woo se pokusí kontaktovat Wandu Maximoff. I když se jim podaří zprávu k Wandě protlačit, výsledek je nulový. Později ale ve Westviewu dojde ke zvratu, když se agentka organizace S.W.O.R.D. Wandy zeptá na Pietra a jeho usmrcení rukou Ultrona. Wanda vyhostí Monicu Rambeau ze snové reality. Ta následně může Darcy a Jimmymu poskytnout cenné informace.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zajímavý skok od Ant-mana k Wandě a Visionovi. Ale postava je fajn.

1.5.2021 | 12:03:03
akashko12

Milý a dobrý človek, ktorý vie aj občas pobaviť. Milujem jeho trik s kartou xD.

redaktor
21.3.2021 | 16:45:23
ori

Jimmy vie pobaviť a je to dobrý človek.

webmaster
14.3.2021 | 9:54:06
sábahi

Jsem ráda za propojen s Ant manem. Postava je skvělá a nenahraditelná :D

9.2.2021 | 20:04:24
CaptainDeadpool

zatím v pohodě

9.2.2021 | 17:30:30
Kothy

Zmateny polda :D

6.2.2021 | 14:37:49
tom99

Nejlepší postava vůbec! Už v Ant-Manovi byl hrozně zábavný. Super herec :-)

webmaster, grafik
1.2.2021 | 17:14:15

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama