WandaVision
87/100 - 162×

WandaVision

Vision je mrtvý. Wanda Maximoff se pokouší znovuvzkřísit svou lásku, a tak vytvoří naprosto dokonalý svět iluze, kde Scarlet Witch bude žít spokojený život s Visionem a jejich dětmi. Jenže každá iluze musí jednou skončit a realitě se musí čelit. Jak moc těžký bude návrat do reálného světa?

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Romantický
hrají
Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Paul Bettany (Vision), Teyonah Parris (Monica Rambeau), Kathryn Hahn (Agnes), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park (Jimmy Woo), Evan Peters (Pietro Maximoff), Jett Klyne (Tommy Maximoff), Julian Hilliard (Billy Maximoff), Josh Stamberg (Tyler Hayward)

Wanda Maximoff

Wanda Maximoff

Jedna z nejsilnějších osob v celém vesmíru, která je uvězněna v podivném vězení, kde žije spokojený život.

Sezóny 1
2021 - 2021

Wanda Maximoff se narodila se svým bratrem Pietrem v Sokovii, kde se také přidali k organizaci HYDRA, která na nich experimentovala pomocí ukořistěného Žezla, které se ztratilo po Bitvě o New York. Žezlo v sobě schovávalo jeden z kamenů Nekonečna, a tak Wanda a Pietro přišli ke zvláštním schopnostem. Wanda získala tak telekinezi a obecně manipulaci s energií.

Když HYDRA padla, Wanda se se svým bratrem přidala na stranu Ultrona. Brzo ale oba zjistili, že tento zákeřně smýšlející robot není vůbec hodný, a oba sourozenci se postavili na stranu Avengers. V boji o Sokovii ovšem Pietro padl. Wanda se posléze stala pevnou součástí týmu Avengers, kde navázala velice blízký vztah s androidem Visionem, se kterým nějaký čas žila i v Evropě.

Po občanské válce je ovšem Vision loven Thanosovými poskoky díky kamenu Nekonečna, díky kterému prakticky žije a je napájen. Při smrtelném souboji s jeho příznivci jsou ovšem Wanda a Vision zachráněni Stevem Rogersem. Vision bohužel ale padne v boji ve Wakandě, kdy mu kámen vezme sám Thanos. Zdrcená Wanda je následně nucena žít sama a bez svého přítele. Ne ale na dlouho. Co se stalo potom, se dozvídáme právě v seriálu WandaVision.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Asi naj ženská postava z celého MCU

13.10.2023 | 9:43:27
Rosemarie1554

Najlepšia ženská postava v MCU

7.6.2021 | 10:43:54
S.T.A.L.K.E.R.

Těším se na pokračování její postavy po seriálu. Jinak herečka je sexy top.

1.5.2021 | 11:57:20
Zigulík

Nejlepší ženský charakter v MCU :)

21.4.2021 | 17:08:58
wicko

Perfektní herecký výkon předvedla. Jsem rád, že MCU dělá tyhle seriály, herce tím mohou naplno využít, ne jak ve velkofilmech, kde ta samotná stopáž vedlejších postav není tak velká.

16.4.2021 | 11:27:29
tominotomino

Už od jejího prvního působení v MCU jsem si ji zamiloval. Je to moje nejoblíbenější postava v MCU a doufám, že ji budeme vídat ještě často.

webmaster
5.4.2021 | 11:47:19
tynka.jouklova

Rozhodně nejlepší ženská postava MCU.

redaktor
24.3.2021 | 13:18:37
akashko12

Najlepšia a moja najobľúbenejšia postava v MCU. Dúfam že vydrží dlho. Mimochodom jej nový outfit Scarlet Witch je boží ;).

redaktor
21.3.2021 | 16:19:06
ori

Vo filmoch som si ju moc neobľúbil lebo nemala dosť priestoru, ale vďaka tomuto seriálu sa hneď vyšvihla na vrchol a už sa jej neviem dočkať v ďalších filmoch.

webmaster
14.3.2021 | 9:50:56
Kubey

Po tomto seriály asi moja najobľúbenejšia MCU postava. :-)

redaktor
5.3.2021 | 19:06:44
1

Novinky

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Spin-off WandaVision konečně dostává jasnější obrysy

Nezapomněli jste ještě na chudáka Visiona? Ten stále někde v MCU lítá a jeho seriál byl oznámen na konci minulého roku. I když se o projektu moc nemluví, studio s ním stále počítá a aktuálně ho začíná aktivně vyvíjet. Na palubě můžeme přivítat dva zkušené tvůrce.

Reklama

Nejlepší postavy

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Marvel Studios si nasbíralo digitální kopie svých herců, těm se to pochopitelně nelíbí

Velká studia si chtějí pojistit své postavy do budoucna, zatímco herci chrání sami sebe? Kdo má v tomto boji pravdu? Nyní promluvila herečka, která se zúčastnila natáčení seriálu WandaVision, kde došlo k vytvoření digitálních replik i vedlejších herců, kterých si v seriálu sotva všimnete.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama