White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

S06E02: Return to Sender

S06E02: Return to Sender

Peter překládá svým nařízením v FBI Nealův návrh dohody. A to, že získá svobodu, pokud se mu podaří dostat Růžové pantery. I Peterova kariéra visí na vlásku, když Pillar rozhodne, že provede zátah na Růžové pantery. Vše závisí na tom, zda se Nealův plán nezvrtne. Ten brzy ale zjistí, že členem této zločinecké skupiny je i Keller.

sk
13.11.2014
1 360 000
42 minut

Režie: Martha Mitchell
Scénář: Mark Lafferty

Foto: USA NetworkHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hanka01

Úžasný seriál,to napětí a zajímavé honění zločinců,kde nepracuje pouze FBI,ale i druhá strana.Tento seriál je zajímavý i co by do dějů.Těším se až si shlédnu i poslední řadu,akorát nevím, kdy bude ke spuštění.

18.11.2014 | 14:34:36

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama