White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Chuck versus ...

Chuck versus ...

… White Collar. Pokud se fanoušci zaradovali, že se do seriálu Chuck vrací agent Bryce Larkin, tak vás budu muset zklamat. V seriálu se však objeví jiná známá tvář, jiný agent.

0 0
25.12.2011

V příštím osmém díle (Chuck Versus the Baby), odvysílaném u nás v sobotu 31.prosince, se ve finálové sérii seriálu Chuck objeví Tim DeKay jako „Kieran Ryker“, Sářin (Yvonne Strahovski) bývalý CIA opatrovatel (handler) – stoický, klidný muž, který ji přinutí čelit její minulosti a rozhodnutím, která učinila.

Poslední pátá série zatím hostovala spoustu hvězd jako Carrie Anne-Moss, Danny Pudi či Stan Lee.

Jak mnozí fanoušci ví, White Collar už měl s Chuckem, co dočinění. Lépe řečeno agent Bryce Larkin nastartoval celou sérii a Bryce Larkin není nikdo jiný než náš milovaný Neal (Matt Bomer), a protože Timova postava Sarah znala ještě před Chuckem, dost možná znala i Bryce. Dočkáme se i nějaké té zmínky?

Trailer

Thumbnail Play icon

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama