White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #1

Herecké obsazení 4. série #1

Po delší odmlce Vám opět přinášíme nějakou tu novinku. První z mnoha se bude týkat hereckého obsazení pro 4. sérii. A započneme ve velkém stylu, více informací se dozvíte v článku.

0 0
20.3.2012

Před několika týdny byla na serveru www.tvline.com zveřejněna novinka, kdo ztvární postavu Mayi. Majitelky místní kavárny, která se romanticky zaplete s Nealem.

Nezahraje si jí nikdo jiný než argentinská hvězda Mía Maestro, kterou můžete znát ze seriálu „Alias“, kde ztvárnila postavu Nadie Santosové nebo dále například ještě ze seriálu z produkce NBC „Odvážný Crusoe“.

V nejbližších dnech můžete očekávat více novinek o hereckém obsazení pro následující sérii seriálu.

Co si o obsazení Míi Maestro myslíte vy? Napište nám svůj názor buďto do diskuze článku nebo na fórum.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama