White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #3

Herecké obsazení 4. série #3

Po delší odmlce vám přinášíme další sadu novinek ohledně 4. série. Tentokrát se podíváme na herecké obsazení nové série. Více informací v článku.

0 0
5.4.2012

Již před několika týdny se na internetu objevili novinky o nových hercích, kteří se objeví v nové sérii seriálu. O dvou z nich jsme Vás již informovali. Dalším v pořadí se stal americký herec Mekhi Phifer, který si v nové sérii zahraje agenta Kylea Collinse, jednoho z nejlepších agentů, kterého má FBI k dispozici, který se bude snažit Neala dostat za použití všech možný prostředků.

Nejznámější je Mekhi ze svého několikaletého působení v seriálu z lékařského prostředí „Pohotovost“, kde si zahrál postavu Dr. Gregoryho Pratta. Dále je také známý za svou roli v televizním seriálu „Torchwood“, kde ztvárnil postavu Rexe Mathesona. A mimo jiné si také zahrál v seriálu „Anatomie lži“, kde působil po dobu dvou let a ztvárnil postavu Bena Reynoldse.

Jak se vám líbí obsazení Mekhiho Phifera jako agenta Kylea Collinse? Napište nám svůj názor do diskuze článku nebo na fórum.

Zdroj: USA Network

Diskuze /5

KevSpa

Neeee, Fifra nechci! :-)

webmaster
5.4.2012 | 17:29:33
thera

No Mekhiho jsem viděla jen v epizodce Psych a Torchwoodu a tam mu role agenta sedla, tak mi ani moc nevadí.

čestný člen redakce
5.4.2012 | 18:27:48
phoebess

Já ho v Lie to Me měla taky docela ráda :)

čestný člen redakce
5.4.2012 | 19:41:25
KevSpa

Mně lezl na nervy už v Pohotovosti. :)

webmaster
5.4.2012 | 20:57:26
Netopir

Nieeee, nepaci sa mi! :-(

5.4.2012 | 22:56:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama