White Collar (Ve službách FBI) První pohled na Matta Bomera, Míu Maestro a další

První pohled na Matta Bomera, Míu Maestro a další

První pohled na Matta Bomera, Míu Maestro a další

POZOR obsahuje SPOILERY! Jak si všichni jistě moc dobře vzpomínáte, před pár týdny jsme vás informovali o tom, že se v nové sérii objeví v Nealově životě nová žena. Na serveru tvline.com se nedávno objevil článek, jak by mohly vypadat snahy Neala ohromit majitelku místního obchodu, Mayu, kterou ztvárnila Mía Maestro.

0 0
20.6.2012

V nové sérii seriálu, která začne již za pár týdnů Neal společně s Mozziem uteče do svého vysněného ráje. A také si zcela přeuspořádá své dosavadní priority. Mezi hlavní z nich bude patřit snaha získat si náklonnost půvabné Mayi, kterou jak jsme již zmínili výše, hraje Mía Maestro, která si je jistá, že Neal něco skrývá.

Neal si zajisté v této sérii užije. Nejenom, že se bude zajímat o Mayu, ale také mu do života vstoupí další nová osoba, Abigail, která bude mít o Neala velký zájem, zejména z profesionálního hlediska, ale kdo ví? Abigail si zahraje Rebbeka Mader, kterou si můžete pamatovat například ze seriálu „Ztraceni“.


Navíc se také můžeme těšit, na Glorii Votsis, která hraje postavu Alex a také je jisté, že se do seriálu vrátí i Hilarie Burton, která v seriálu hraje postavu Sary Ellis. Hilarie se objeví minimálně ve 4 epizodách, takže se máme dozajista na co těšit.

Zdroj: www.tvline.com

Diskuze /3

phoebess

Já nechci Neala s nějakou Mayou… já ho chci se Sarou, sakra! :D

čestný člen redakce
21.6.2012 | 14:10:29
rockstorm

Fíbí, tos jim to měla napsat, než to natočili :D

22.6.2012 | 1:12:25
phoebess

nojo, ponaučení pro příště :D

čestný člen redakce
22.6.2012 | 16:01:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás