White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

První pohled na Matta Bomera, Míu Maestro a další

První pohled na Matta Bomera, Míu Maestro a další

POZOR obsahuje SPOILERY! Jak si všichni jistě moc dobře vzpomínáte, před pár týdny jsme vás informovali o tom, že se v nové sérii objeví v Nealově životě nová žena. Na serveru tvline.com se nedávno objevil článek, jak by mohly vypadat snahy Neala ohromit majitelku místního obchodu, Mayu, kterou ztvárnila Mía Maestro.

0 0
20.6.2012

V nové sérii seriálu, která začne již za pár týdnů Neal společně s Mozziem uteče do svého vysněného ráje. A také si zcela přeuspořádá své dosavadní priority. Mezi hlavní z nich bude patřit snaha získat si náklonnost půvabné Mayi, kterou jak jsme již zmínili výše, hraje Mía Maestro, která si je jistá, že Neal něco skrývá.

Neal si zajisté v této sérii užije. Nejenom, že se bude zajímat o Mayu, ale také mu do života vstoupí další nová osoba, Abigail, která bude mít o Neala velký zájem, zejména z profesionálního hlediska, ale kdo ví? Abigail si zahraje Rebbeka Mader, kterou si můžete pamatovat například ze seriálu „Ztraceni“.

Navíc se také můžeme těšit, na Glorii Votsis, která hraje postavu Alex a také je jisté, že se do seriálu vrátí i Hilarie Burton, která v seriálu hraje postavu Sary Ellis. Hilarie se objeví minimálně ve 4 epizodách, takže se máme dozajista na co těšit.

Zdroj: www.tvline.com

Diskuze /3

phoebess

Já nechci Neala s nějakou Mayou… já ho chci se Sarou, sakra! :D

čestný člen redakce
21.6.2012 | 14:10:29
rockstorm

Fíbí, tos jim to měla napsat, než to natočili :D

22.6.2012 | 1:12:25
phoebess

nojo, ponaučení pro příště :D

čestný člen redakce
22.6.2012 | 16:01:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama