White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Rozhovor s Tiffani Thiessen pro TVLine

Rozhovor s Tiffani Thiessen pro TVLine

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor, který před několika dny podstoupila představitelka Elizabeth, Tiffani Thiessen pro TVLine, podívejte se, co o sobě a o seriálu prozradila.

0 0
3.2.2012

Vím, že už jste v „bezpečí“, ale co jste si myslela o tom, když jste si přečetla závěrečnou verzi scénáře pro midseason finále, s vašim únosem?

Popravdě, byla jsem celkem překvapená. Scénáristé a Jeff Eastin, z jehož pera seriál pochází, nám občas dají vědět, co se bude dít, takže jsem věděla, že se s mou postavou něco stane, ale nevěděla jsem přesně, jak se to všechno nakonec vyvine nebo kdo se toho zúčastní. Takže když jsem si scénář přečetla, byla jsem naprosto unešená. Vypadá to, že každý cliffhanger, který se odehraje na konci série nebo v midseason je čím dál tím lepší. Scénáristé neustále zvyšují laťku, však uvidíte na konci 3. série. Ve finále série uvidíte další obrovský cliffhanger,

který souvisí s tím, o čem tento seriál vlastně je. Jen si počkejte a uvidíte.

Byla jste potěšena, že Elizabetina vychytralost vstoupila do hry, když se ocitla v zajetí?

Zbožňovala jsem to. Scénáristé to tomu opravdu přizpůsobili, hlavně faktu, že Elizabeth je vdaná přes 10 let za federálního agenta a také se ukázalo, že je to opravdu chytrá žena. Je fajn vidět tuhle její stránku a příští týden ji uvidíte znovu…

Jasně, musela jste vystupovat jako skutečný federální agent. Dostala jste nějaké rady od Tima DeKaye, který hraje Petera nebo…

Ve skutečnosti jsem od něj pár rad dostala a dokonce i od Matta, protože mě uvidíte, jak se budu snažit prolomit zámek. Elizabeth v té situaci přijde trochu na pomoc i Neal. Je to celkem dost vtipné.

Prolomení zámků je ve skutečnosti mnohem více než co televize prozradí, že?

Můj Bože, používala jsem celou sadu. Říkala jsem si „Tohle je šílenost“, ale ostatně je celkem dobré to umět, kdyby byla potřeba.

Tento týden se bude vysílat (Neighborhood Watch) nová epizoda, ve které se objeví Joe Manganiello, jako Elizabethin a Peterův nový soused.

Elizabeth začne být velice podezřívavá, co se týče nových sousedů, kteří se přistěhovali do jejich sousedství. A stane se z ní žena, která začne být hodně ochranářská, hlavně co se jejího života týče, zvláště poté co se jí přihodilo s Kellerem. Ohledně toho, co se kolem ní děje by mohla být trochu hodně nervózní. Jelikož má ženskou intuici, dá si dvě a dvě dohromady a dojde jí, že je něco v nepořádku, tak se pokusí zjistit, o co se jedná a následně se to pokusí i vyřešit, samozřejmě s pomocí Mozzieho. Je to velmi zábavný, ale zároveň velmi napínavý díl.

Pojďme si popovídat o tom, jak je vlastně Joe vysoký. Chci říct, mám u sebe nějaké fotografie, když jsem s ním dělal rozhovor…

Můj manžel je ve skutečnosti taky hodně vysoký, má 193 cm, a sama jsem si myslela, že jsem už viděla toho největšího člověka na světě, ale Joe je ještě vyšší než můj manžel. Je až extrémně vysoký. Je to prostě kus chlapa.

Co byste ráda, aby se lidé dozvěděli o vašem seriálovém manželovi, Timu Dekayovi?

Už jsem to říkala dříve a řeknu to znovu. Věřila jsem, že ve 30 letech, budu dělat přesně tohle. Spolupracuji s jedněmi z nejlepších herců, se kterými jsme kdy pracovala. Pro Tima mám celkem slabost a chemii, kterou můžete vidět na obrazovkách, rozhodně není žádná lež. Oba dva se navzájem strašně moc respektujeme a to platí i pro jeho manželku a vlastně pro celou jeho rodinu. S manželem často konstatujeme, že pokud na tom za 5 let budeme stejně, jako je na tom Tim se svou manželkou, budeme ta nejšťastnější rodina na světě. Je vtipný, citlivý a je to dříč. Skutečně to je skvělý člověk a já jsem velmi šťastná za to, že můžu hrát jeho fiktivní manželku.

Cítíte, že jak na vás, tak i na Petera dopadají záležitosti ohledně Kellera silněji, než kdy předtím?

To bych řekla. Tohle je jeden z mála seriálů, ve kterém je možné vidět harmonické a fungující manželství, protože většina seriálů je založená právě na problémech v domácnosti. Ale, Elizabeth a Peter se navzájem respektují a ve věcech mají naprosto jasno.

Kdyby, jste si mohla vybrat jeden, jakýkoli seriál, ve kterém jste hrála, u kterého byste jednoznačně věděla, že chcete, aby vydržel na obrazovkách delší dobu, jaký by to byl?

Musím říct, že si přeji, aby se na televizních obrazovkách udržel déle zejména jeden seriál, a to „Fastlane“. To byl mimořádně zábavný seriál. Poměrně často se mě lidé ptají, proč seriál skončil a já si osobně myslím, že ten seriál přišel na svou dobu moc brzy. Kdyby Fox neudělal tu chybu, že začali vysílat reprízy právě odvysílaných dílů jen 4 dny po premiéře a tím by nám neubylo obrovské množství diváků, myslím, že by se ze seriálu stal obrovský hit a vydržel by o hodně déle. Ale jak se říká, z chyb se člověk učí.

Proč jste měla ráda seriál „Fastlane“?

Měla jsem ten seriál ráda, proto jak to vypadalo. Zbožňovala jsem na tom tu vychytralost, zbožňovala jsem věci, které jsme dělali… Chci říct, vždyť jsem musela skočit z mostu! No není to úžasné? To jak se ohledně „Fastlane“ cítím, se téměř vyrovná tomu, jak se cítím ohledně seriálu „White Collar“, který opravdu ukazuje New York z té lepší stránky, stejně tak i „Fastlane“, akorát tam se jednalo o Los Angeles.

Jaké herce, se kterými jste dříve spolupracovala, byste ráda viděla v seriálu „White Collar“?

Pořád mám dost dobrý vztah s Jasonem Priestley (Beverly Hills, 90210) a ano, opravdu ráda bych ho viděla v tomto seriálu. A ve skutečnosti s Mattem už spolu dříve spolupracovali, na seriálu „Tru Calling“, takže… Dále by to byl Mark Paul Gosselaar (Seved by the Bell), o kterém jsme už diskutovali, že by se do seriálu hodil. Každý z těchto herců by byl pro seriál skvělým přínosem.

Zdroj: USA Network

Diskuze /2

rockstorm

Starej dobrej Brandon90210 ve White Collar? No, já bych radši zůstala u hostů z True Blood, Eric s Billem taky umí hezký padouchy, když je potřeba :D

3.2.2012 | 22:29:20
phoebess

já mám Jasona Priestleyho docela ráda… ať už v Tru Calling, nebo i v jeho krátkém působení v Haven :) Já bych se nezlobila :)

čestný člen redakce
4.2.2012 | 12:42:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama