White Collar (Ve službách FBI) Rozhovor s Timem DeKayem

Rozhovor s Timem DeKayem

Rozhovor s Timem DeKayem

Za pár hodin se odvysílá premiéra páté řady a my tu pro vás máme rozhovor s Timem DeKayem, který malinko nakousne to, co můžeme v páté sérii očekávat.


1 0
17.10.2013

Jak se Peter s Nealem vyrovnávají s následky finále?
Tim DeKay: Peter a Neal se s nimi vyrovnávají, a to pořádně. Peter je za mřížemi a jejich role se prohodily. Peter příznačně prohodí: „Té ironie ohledně tohohle jsem si vědom.“ Jak se Peter dostane ven a jak Peter věří, že se dostane ven, to budou hlavní hnací motory celé série.

Existuje možnost, že se Peter kvůli pobytu ve vězení a tolika času stráveného s Nealem, změní?
Tim DeKay: Taková možnost tu je. Peter je teď jiným člověkem oproti pilotnímu dílu, hlavně kvůli svému vztahu s Nealem. Nemyslím si, že by Petera někdy vůbec napadalo, že se ten chlápek, kterého roky stíhal, stane jedním z jeho nejbližších přátel. Ale i přesto je přítelem, kterému nevěří. A skutečnost, že ve vězení skončil také i kvůli jejich přátelství, přinutí Petera přehodnotit jejich vztah a to, zda má nějakou budoucnost.


Tohle nebude poprvé, kdy se mezi ně vkrade nedůvěra. Čím se to tentokrát bude lišit?
Tim DeKay: Nedůvěra mezi nimi je doslova závislá na Peterově životě a kariéře. Předtím se týkala věcí jako „Myslím, že jsi něco ukradl. Nemyslím si, že jsi to udělal.“ A do té nedůvěry byla zahrnuta nějaká třetí strana. Teď je to ohromně osobní, když je to o Peterově životě a kariéře. A protože je toho k vyřešení hodně, Peter s Nealem v budoucnu budou muset vyložit karty na stůl a promluvit si o jejich přátelství tak, jak to nikdy dřív neučinili. Je zajímavé, že tito dva ušli dlouhou cestu bez toho, aniž by jeden druhému řekl: „Hele, hodně mi na tobě záleží. Jsi jeden z mých nejlepších kamarádů, ale nevěřím ti.“ Nikdy k tomu nebyli přinuceni, aby probírali svůj vztah. Mezi nimi panovalo nevyslovené a úžasné porozumění. V této sérii ale nebudou mít jinou možnost. Bude zajímavé a vzrušující sledovat, jak se jim bude dařit.

Neal dostane nového partnera, kterého bude hrát Warren Kole (Common Law, The Following). Co to bude znamenat pro Petera a Neala, když spolu nebudou pracovat?
Tim DeKay: Peter bude mít smíšené pocity. Neal potřeboval nového agenta poručníka, Peter začíná žárlit, schází mu ta honba a sledování zločinců a řešení případů se svým kamarádem. Schází mu to, ale zároveň to i potřebuje. Správným řešením je něco s tím udělat.

Můžete nás navnadit nějakými rolemi, které musí Peter zastat v utajení?
Tim DeKay: V jedné z epizod se objeví jako polský nájemný vrah. A protože jsem v minulosti hrál sem tam hokej, tvůrci se rozhodli, že postaví Petera na led.

A co v této sérii čeká Petera a Elizabeth?
Tim DeKay: Jejich manželství má pevné základy a oni mají jasný cíl, kam směřují. Mají prý vše překonat a změny, které je čekají, jsou vzrušující a stmelující.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás