White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Tim DeKay si zahraje v seriálu Body of Proof

Tim DeKay si zahraje v seriálu Body of Proof

Herecký představitel agenta Petera Burkea z White Collar (Ve službách FBI) se objeví jako hostující herec v seriálu Body of Proof (Tělo jako důkaz).

0 0
28.9.2012

Tim DeKay ztvární postavu hluboce věřícího, hrůzu nahánějícího otce, jehož dospívající dcera zemřela za dramatických okolností na pohotovosti. Policie ale brzy zjistí, že dívka byla ve skutečnosti posedlá ďáblem. To vše v jedné z epizod 3. série, která bude o vymítání ďábla. Třetí řada Body of Proof se začne vysílat na začátku příštího roku. O tom, ve které epizodě se Tim DeKay objeví, vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj: USA Network

Diskuze /2

reinalda

A Matt Bomer si zahraje jako host v The New normal. Bude hrát Bryanova sexy ex-přítele. Na Twitteru to prozradil spoluautor seriálu Ryan Murphy.

13.10.2012 | 12:41:49
KevSpa

Děkujeme za info, hodíme co nejdříve do novinek. ;-)

webmaster
14.10.2012 | 0:45:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama