White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Z generála agentem FBI

Z generála agentem FBI

Beau Bridges, známý například jako generál Hank Landry (Stargate SG-1) se objeví v jedné z nadcházejících epizod White Collar jako Peterův mentor.

0 0
4.7.2011

Bridges si zahraje agenta Kramera, vysoce vyznamenaného federálního agenta a experta na umění, který Petera (Tim DeKay) zaučoval, když trénoval v Quanticu. Kramer byl od té doby Peterovým mentorem, a jeho otcovská povaha vyrovnává jeho zastrašující chování.

Výherce třech Emmy natáčel epizodu s názvem Countdown předminulé úterý. Epizoda se na televizních obrazovkách objeví 9. srpna jako midseason finale (takže s největší pravděpodobností můžeme čekat nějaký ten cliffhanger).

Bridges, nejlépe znám (mě osobně tedy odtud zrovna ne) za roli po boku svého bratra Jeffa BridgeseThe Fabulous Baker Boys, a v poslední době je romanticky zapleten se Sally Field ve finálové sérii Brothers & Sisters.

Zdroj: USA Network

Diskuze /2

Juliesse

Zdravím, má prosím někdo nějaké informaco o tom, kdy se bude vysílat 11. díl 3. série? Díky :)

5.9.2011 | 22:36:15
Beddny

Zatím se ještě přesné datum neví, ale bude to začátkem ledna ;)

25.9.2011 | 11:06:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama