White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Clinton Jones

Clinton Jones

Profese: agent FBI
Specializace: nenásilné zločiny

2009 - 2014

Charakteristika

FBI agent Clinton Jones je jedním z nejvynaléza­vějších a nejoddanějších agentů na oddělení Nenásilných zločinů. Jones je vždy pro Petera tím pravým, když se jedná o zálohu nebo nějakou ostřejší akci. Clinton byl dříve poručíkem u amerického námořnictva. Po dobu několika let navštěvoval Námořnickou akademii v Annapolisu, e které odešel kvůli studiu práv na Harvardu.

Život před nástupem do FBI

Během svého posledního ročníku na Námořnické akademii v Annapolisu měl Jones vztah s ženou jménem Isabella. Byli spolu po dobu, kdy Clinton studoval práva na Harvardu, avšak rozešli se těsně předtím, než Jones nastoupil k FBI, podle všech informací se byl to právě on, kdo ukončil jejich vztah. Isabella se nakonec vdala za dávného Jonesova přítele Jimmyho Wilsona. V současné době pracuje Isabella jako profesorka na Princetonu. Neviděli se spolu celých osm let, doku ho Isabella nepožádala o pomoc.

Práce pro FBI

Clinton se k FBI připojil již před osmi lety. A jakmile se dozvěděl, že Peter formuje novou jednotku Nenásilných zločinů, okamžitě požádal o přeložení. Na oddělení Nenásilných zločinů působí již po dobu sedmi let. Právě agent Jones byl ten, kdo upozornil Petera na padělatele pod přezdívkou „Holanďan.“

Vztahy

Neal Caffrey

Za léta které spolu pracují, si mezi sebou vybudovali velmi stabilní profesionální a přátelských vztah. Clinton byl jedním z mnoha agentů, kteří po Nealovi pátrali, zatímco byl na útěku.

Peter Burke

S Peterem si Jones udržuje zejména profesionální vztah.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama