White Collar (Ve službách FBI) Clinton Jones

Clinton Jones

Clinton Jones

Profese: agent FBI
Specializace: nenásilné zločiny

2009 - 2014

Charakteristika

FBI agent Clinton Jones je jedním z nejvynaléza­vějších a nejoddanějších agentů na oddělení Nenásilných zločinů. Jones je vždy pro Petera tím pravým, když se jedná o zálohu nebo nějakou ostřejší akci. Clinton byl dříve poručíkem u amerického námořnictva. Po dobu několika let navštěvoval Námořnickou akademii v Annapolisu, e které odešel kvůli studiu práv na Harvardu.

Život před nástupem do FBI

Během svého posledního ročníku na Námořnické akademii v Annapolisu měl Jones vztah s ženou jménem Isabella. Byli spolu po dobu, kdy Clinton studoval práva na Harvardu, avšak rozešli se těsně předtím, než Jones nastoupil k FBI, podle všech informací se byl to právě on, kdo ukončil jejich vztah. Isabella se nakonec vdala za dávného Jonesova přítele Jimmyho Wilsona. V současné době pracuje Isabella jako profesorka na Princetonu. Neviděli se spolu celých osm let, doku ho Isabella nepožádala o pomoc.


Práce pro FBI

Clinton se k FBI připojil již před osmi lety. A jakmile se dozvěděl, že Peter formuje novou jednotku Nenásilných zločinů, okamžitě požádal o přeložení. Na oddělení Nenásilných zločinů působí již po dobu sedmi let. Právě agent Jones byl ten, kdo upozornil Petera na padělatele pod přezdívkou „Holanďan.“

Vztahy

Neal Caffrey

Za léta které spolu pracují, si mezi sebou vybudovali velmi stabilní profesionální a přátelských vztah. Clinton byl jedním z mnoha agentů, kteří po Nealovi pátrali, zatímco byl na útěku.

Peter Burke

S Peterem si Jones udržuje zejména profesionální vztah.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás