You (Ty)
93/100 - 100×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E01: And They Lived Happily Ever After

S03E01: And They Lived Happily Ever After

Po překvapení na porodním sále se čerstvý táta Joe neúspěšně snaží sblížit se synkem. Nemá přitom ale problém sledovat nový objekt zájmu.

sk
15.10.2021
52 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Sera Gamble & Mairin Reed

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Michaela McManus (Natalie Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Shannon Chan-Kent (Kiki), Christopher Sean (Brandon), Christopher O'Shea (Andrew), Bryan Safi (Jackson), Ben Mehl (Dante Ferguson), Jack Fisher (malý Joe), Mauricio Lara (Paulie),…

Foto: Netflix

Trailer ke třetí sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Quinn misto holky nakonec porodila kluka a jak z toho byl Joe uplně mimo ale musim řict že nemělo chybu jak se Love snažila zalibit potencionalnim kamaradkam ale musim řict že jsou fakt hrozne když takhle pomlouvaji a jinak nemělo chybu jak Joe pořad sledoval Natalii a ta ho klidně pozvala domu ale měl si s ni trochu užit a nečekal jsem že Love zabije Natalii tak brzy a jsem zvědav jestli to pekařstvi pak koupi a to jak po vraždě Natalie volala Joeovi že musim do poradny tak to bylo fakt vtipny.

redaktor
4.1.2022 | 18:52:39

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama